O mnie

Parę słów o mnie

Cześć :) Mam na imię Łukasz i jest mi bardzo miło, że znalazłeś mnie w tym ogromnym Internecie. Uwielbiam robić zdjęcia zakochanych ludzi, wywoływać w nich emocje i utrwalać wyjątkowe chwile od kiedy zostałem ojcem fotografia rodzinna również stała się wyjątkowa dla mnie, dzięki czemu jest mi łatwiej zrozumieć punkt widzenia nie tylko rodzica, ale również dziecka. Jestem mężem wyjątkowej kobiety i ojcem 2 niesamowitych chłopców.

Każdy para ma swoją historię i każda jest inna, dlatego staram się nawiązać kontakt bezpośredni z Wami tak aby każdy czuł się dobrze i swobodnie. Pozwala to złamać barierę sztuczności i rozładować stres szczególnie w dniu  ślubu.

Proponuję Wam różne pomysły na plener ślubny dzięki czemu realizujemy sesje ślubne w ciekawych miejscach dopasowanych do Was i waszych marzeń. Dlatego nie ma ograniczeń czy plener będzie w odległości 3000 km czy  2 metry pod wodą, pracuje w każdych warunkach :)

Jestem strobistą, czyli osobą która używa dodatkowo lamp przy robieniu zdjęć, w  dniu  ślubu  mniej jest to fotografia bardziej reportażowa, za to podczas pleneru kiedy jest na to czas lubię pobłyskać. Dzięki czemu nie mam ograniczeń jeśli chodzi o czas pracy. Zdjęcia możemy robić przy największym słońcu jak i po zmroku kiedy inni idą już spać. Zobacz moje portfolio i oceń  sam.

Moja rodzinka :)

Opinie o mnie:

 • Wspaniały czas i piękne zdjęcia!! Polecam gorąco!! :)

  Agnieszka Tylutki Avatar Agnieszka Tylutki
  5 grudnia 2016

  POLECAM. Najlepszy fotograf jakiego znam :)

  Jagoda Książkiewicz Avatar Jagoda Książkiewicz
  1 lutego 2017

  Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z usług Łukasza. Zdjęcia są naprawdę przepiekne. Nie spodziewaliśmy aż takiego efektu. Bardzo dobrze oddały emocje towarzyszące nam podczas dniu ślubu. Swietna wspolpraca podczas sesji zdjęciowej . Łukasz ma wiele ciekawych pomysłów. Nie jesteśmy zbyt kreatywni jeśli chodzi o pozowanie do zdjęć ale z pomocą Łukasza uzyskaliśmy coś wspaniałego. Fotoksiażka również bardzo ładna. Szóstka z plusem. Gorąco polecamy .

  Iwona Socha Avatar Iwona Socha
  22 grudnia 2014

  Rewelacyjny fotograf, z artystycznym zacięciem. Bez względu czy potrzeba wprawnego rzemieślnika czy artysty Chudy spisze się na Medal :D

  Jakub Zięba Avatar Jakub Zięba
  9 maja 2017
 • Dziękuję za cudowne zdjęcia i wspólnie spędzony czas :) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm a jednocześnie życzliwość i luz Łukasza sprawiły, że mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Polecam serdecznie!

  Justyna Górka Avatar Justyna Górka
  18 grudnia 2015

  Dzieki za super zdjęcia, za twoją kulturę osobistą i mega profesjonalizm! Polecam

  Dorota Teuchman-Kopeć Avatar Dorota Teuchman-Kopeć
  3 października 2014

Backstage plener na piaskach

Backstage plener nad morzem

Backstage plener w górach

Masz jakieś pytania?

Wyślij pytanie przez formularz, postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Zobacz moje prace